Festyn Integracyjny

21 czerwca 2010 roku uczniowie z klas integracyjnych - II a, III a i Vi c - wzięli udział w Festynie Integracyjnym, który odbył się w Ełckim Centrum Kultury. Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie pani Iwona Nowakowska i starosta powiatu pan Marek Chojnowski uroczyście otworzyli Festyn Integracyjny i życzyli wszystkim wesołej zabawy oraz miłego dnia. Para klaunów – Rika i Rupert zabawiała dzieci ze szkół i przedszkoli. Wspólnej zabawie i różnorodnym konkursom towarzyszyły efekty specjalne: setki drobniutkich baniek, kolorowe serpentyny i tańczące dmuchane pajace. W tym dniu każde dziecko otrzymało kolorową czapeczkę, magiczne okulary, czerwony nos klauna, lizaki, a „hitem” spotkania było malowanie włosów przez zabawnych klaunów. Wszystkim dzieciom w tym dniu dopisywał humor. Zobacz zdjęcia.

Opracowała – Wiesława Jurewicz