Nasza Dziewiątka
Ceremoniał
Zerówka
Ważne dokumenty

Prezentacja dorobku szkoły w siedzibie Delegatury Kuratorium Oświaty w Ełku.

Dnia 19 stycznia podsumowano międzyszkolny konkurs plastyczny "Polskie krajobrazy w czterech porach roku" przygotowany przez nauczycielki kształcenia zintegrowanego.

Odbył się w naszej szkole pierwszy halowy turniej piłki nożnej pracowników oświaty zorganizowany przez panią Urszulę Maksimowicz.

Dnia 5 marca odbył się w szkole konkurs matematyczny "Łamigłówki bez klasówki" przygotowany przez panią Danutę Ropelewską i Grażynę Barcińską.

Dnia 12 marca odbył się międzyszkolny konkurs historyczno - literacki "O laur olimpijski" przygotowany przez panią Ewę Przekop i Elżbietę Rafałowską.

W dniach 22 - 26 marca pod hasłem "Bądź życzliwy" trwały w naszej szkole dni przeciwdziałania przemocy i agresji.

Dnia 24 kwietnia na terenie naszej szkoły odbył się konkurs wiedzy biblijnej.

Dnia 10 maja odbył się w naszej szkole Dzień Europejski.

Dnia 29 maja odbył się festyn szkolno - rodzinny "Rodzice dzieciom".

Dnia 1 września rozpoczęły w naszej szkole pracę dwie klasy integracyjne i dwie klasy zerowe.

Dnia 15 października uroczyście obchodzono "Dzień Patrona Szkoły" połączony ze ślubowaniem klas pierwszych.

Dnia 28 października odbyła się impreza przybliżająca kulturę krajów anglosaskich, zaprezentowano zwyczaje i obrzędy związane z Halloween.

Dnia 25 listopada wybrana została szkolna Rada Rodziców na VII kadencję.

Szkoła zwyciężyła w rywalizacji Szkolnego Związku Sportowego na najbardziej usportowioną szkołę w Ełku.