Do strony głównejBiuletyn Informacji Publicznej

Rodzaj zajęć prowadzonych w świetlicy szkolnej:

zajęcia plastyczne:
    - rysunek kredką i farbami
    - malowanie farbami plakatowymi i witrażowymi
    - wyklejanki i wydzieranki z papieru
    - zabawy z bibułką- formowanie w kwiaty i formy ozdobne w celu kształcenia manualnego rąk
    - origami: tradycyjne, płaskie i modułowe, w celu lepszego rozwoju orientacji wokół własnego       ciała, poprawy sprawności rąk, rozwijania wyobraźni przestrzennej

zajęcia teatralne: wykorzystywanie bajek i baśni w celu aktywizacji artystycznej,

rozwijanie zdolnoci według indywidualnych zdolności i potzreb dzieci,

zajęcia recytatorskie, czytelnicze: akcja "Cała Polska czyta dzieciom",

kształcenie muzyczne, wokalne, ruchowe i organizatorskie,

zajęcia sportowe,

przygotowanie do życia społecznego: udział w uroczystościach szkolnych, obchodach świąt    państwowych, udział w konkursach i przeglądach, wpajanie: zasad dobrego wychowania,    szacunku i tolerancji, spotkania z ciekawymi ludźmi,

pomoc w nauce - pomoc koleżeńska, pod opieka nauczyciela.

Nad uczniami czuwają, o wystrój świetlicy dbają, światło wiedzy przekazują - panie:
mgr Barbara Jabłońska, mgr Agnieszka Sawicka, mgr Agnieszka Sitko, mgr Dorota Staniszewska. (Galeria świetlicy)

Informacja

"Począwszy od roku szkolnego 2012/2013 wyprawka do świetlicy przestaje obowiązywać. Opłaty semestralne będą przeznaczone na zakup materiałów wykorzystywanych przez dzieci przebywające w świetlicy. Ze względu na bardzo duże zapotrzebowanie dzieci na chusteczki higieniczne i serwetki, będziemy niezmiernie wdzięczni za przynoszenie ich do świetlicy."

Do pobrania: