Do strony głównejBiuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

Osiągnięcia w konkursach międzyszkolnych
rok szkolny 2016/2017

 

Jesteśmy z nich dumni !

 

Lp.

Nazwa konkursu

Imiona i nazwiska uczniów, klasa

Zajęte miejsce/tytuł

1.

Wojewódzki Konkurs                   z Matematyki 

Jakub Bugała kl. VI a

laureat

Aleksandra Dźwilewska kl. VI a

finalistka

2.

Wojewódzki Konkursu                 z Historii 

Jakub Bugała kl. VI a

laureat

Samuel Chodorowski kl. VI b

laureat

3.

Wojewódzki Konkursu                   z Języka Polskiego

Jakub Bugała kl. VI a

laureat

4.

„Historia Polski słowem opowiedziana”

     recytatorski

Antonina Kaczmarczyk III b

wyróżnienie

     plastyczny

Julia Zakrzewska kl. VI b

III

Tobiasz Ryk kl. VI b

wyróżnienie

     wokalny

Wiktoria Siwek kl. IV a

wyróżnienie

5.

,,Bądźcie świadkami miłosierdzia”

 recytatorski

Antonina Kaczmarczyk kl. III b

II

     wokalny

Antonina Grądzka kl. IV b

III

zespól z kl. II c:

Łucja Czapczyk, Dominik Wądołowski, Kinga Bernchard, Dominik Zubrzycki i Kacper Zubrzycki

III

6.

IX Festiwal Piosenki i Pieśni  Patriotycznej

Antonina Grądzka kl. IV b

wyróżnienie

7.

Międzyszkolny Konkurs Literacki na Opowiadanie Bożonarodzeniowe.

Patrycja Kiełczewska kl. VI b

I

Malwina Petruczenko kl. VI b

wyróżnienie

8.

IV edycja konkursu piosenki „Christmas Time”

Wiktoria Siwek kl. IV a

wyróżnienie

9.

Międzyszkolny Konkurs Kolęd

Kornelia Czyżewska kl. II b

wyróżnienie

10.

Konkurs na grę planszową „Poszukiwacze ełckich skarbów”

Aleksandra Dźwilewska kl. VI a

II

Wiktoria Siwek kl. IV a

III

11.

Konkurs „Be My Valentine

Patrycja Kiełczewska kl. VI b

I

12.

Powiatowy etap XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Samuel Chodorowski kl. VI b

II

Krzysztof Kondracki kl. VI a

III

13.

Międzyszkolny Turniej Historyczny „Józef Piłsudski i Tadeusz Kościuszko - patroni 2017 roku”

Drużyna:

Jakub Bugała kl. VI a

Samuel Chodorowski kl. VI b Krzysztof Kondracki kl. VI a

II

14.

Międzyszkolny Konkurs „Ełk – Perła Mazur”

Drużyna:

Wiktoria Archacka kl. V b

Adam Orzechowski kl. V b

Dawid Popowski kl. V b

I

15.

Powiatowy Konkurs Matematyczny
„Ciekawa gra dydaktyczna” 

Drużyna:

Jakub Bugała kl. VI a

Krzysztof Kondracki kl. VI a

 

III

16.

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Święto Nauki”

XI edycja konkursu klas I „W mojej rodzinie”

 

 

Iga Piwowarczyk kl. I a

 

 

I

XV edycja konkursu ortograficznego I-III „Mały Mistrz Ortografii”

Zuzanna Kasprzyk kl. III a

II

XIV edycja konkursu matematycznego klas I-III „Mały Cybermatematyk

Konrad Piwowarczyk kl. III b

III

17.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Polonica.Plus. 

Weronika Stupak kl. V b

laureat V stopnia

Krzysztof Kondracki kl. VI a

laureat V stopnia

18.

Ogólnopolska

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS. Historia.Plus

Wiktoria Siwek kl. IV a

laureat II stopnia

Adam Orzechowski kl. V b

laureat III stopnia

Filip Dąbkowski kl. IV b

laureat IV stopnia

Krzysztof Kondracki kl. VI a

laureat IV stopnia

Bartosz Malinowski kl. VI b

laureat V stopnia

19.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus. Matematyka.Plus

Milena Rymkiewicz kl. III a

laureat I stopnia                 z wyróżnieniem

Zuzanna Kasprzyk kl. III a

laureat I stopnia                  z wyróżnieniem

Konrad Piwowarczyk kl. III b

laureat I stopnia                z wyróżnieniem

Gabriela Borkowska kl. III b

laureat I stopnia              z wyróżnieniem

Piotr Wittlieb kl. III b

laureat I stopnia               z wyróżnieniem

Natalia Kosak kl. III b

laureat I stopnia              z wyróżnieniem

 

Julia Sołtys kl. III a

laureat I stopnia

Zuzanna Kumkowska kl. III a

laureat I stopnia

Jakub Michalik kl. III b

laureat I stopnia

Karolina Warsiewicz kl. III b

laureat I stopnia

Wiktoria Siwek kl. IV a

laureat I stopnia

Jakub Bugała kl. VI a

laureat I stopnia

Daria Stupak kl. III c

laureat II stopnia

Michalina Murzynowska kl. III b

laureat II stopnia

Gabriela Wądołowska kl. III b

laureat II stopnia

Kinga Markowska kl. III b

laureat II stopnia

Krzysztof Zakrzewski kl. III c

laureat II stopnia

Michał Kuczyński kl. III c

laureat II stopnia

Filip Dąbkowski kl. IV b

laureat II stopnia

Jakub Chodorowski kl. IV b

laureat II stopnia

Amelia Złotocha kl. V a

laureat II stopnia

Filip Szymaszko kl. III c

laureat III stopnia

Piotr Wenda kl. III b

laureat III stopnia

Julia Szostak kl. V a

laureat III stopnia

Julian Grzęda

laureat IV stopnia

Sylwia Garlicka kl. III c

laureat IV stopnia

Beniamin Rybicki

laureat IV stopnia

Aleksandra Borkowska kl. IV b

laureat IV stopnia

Tomasz Żelazny

laureat V stopnia

Antonina Grądzka kl. IV b

laureat V stopnia

Elżbieta Prostko kl. IV b

laureat V stopnia

Dawid Węgrowski kl. IV b

laureat V stopnia

20.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2017”

Borkowska Gabriela  kl. III b 

wyróżniona

Zakrzewski Krzysztof kl. III c 

wyróżniony

Piwowarczyk Konrad kl. III b 

wyróżniony

Bugała Jakub kl. VI a 

wyróżniony

Bartosz Juszkiewicz kl. VI b

wyróżniony

21.

XXIII Festiwal Piosenki Dziecięcej „Złota nutka”

Angelika Borkowska kl. II b

Złota Nutka

22.

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

Zuzanna Kasprzyk kl. III a

II

23.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zakładka do Książki”

Natasza Głowacka kl. III a

I

Antonina Kaczmarczyk kl.III b

II

24.

Międzyszkolny konkurs „Barwy jesieni”

Kornelia Czyżewska kl. II b

I

Oliwier Kowalewski kl. III b

I

Karolina Truszkowska kl. II d

II

Dominik Dąbrowski

III

Oliwia Chojnowska kl. III c

III

Łucja Dąbrowska kl. III c

wyróżnienie

25.

„Moja książka o …”

Wojciech Chadała kl. I a

I

26.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny. „Dbam o swoje bezpieczeństwo”

Klaudia Filutowska kl. II b

wyróżnienie

27.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ełk zimą”

Błażej Kalinowski kl. III a

III

Kacper Sokołowski kl. III b

wyróżnienie

28.

Bieg Papieski

Jakub Danowski  kl. V b

I

Mikołaj Malinowski kl. VI b

II

29.

Turniej mini-siatkówki

Oliwia Kalinowska kl. V b

Wiktoria Markowska kl. V b

Adrianna Ramotowska kl. V b

II

30.

Turniej piłki ręcznej chłopców

Kamil Kular kl. VI a

Jakub Rydzewski kl. VI a

Dominik Starzewski kl. VI a

Damian Wasilewski kl. VI a

Krzysztof Kondracki kl. VI a

Jakub Zemke kl. VI a

Mikołaj Malinowski kl. VI b

Wojciech Gajewski kl. V b

Hubert Wybranowski kl. V b

Kacper Socha kl. V a

III

31.

Turniej piłki nożnej

Kamil Kular kl. VI a

Jakub Rydzewski kl. VI a

Dominik Starzewski kl. VI a

Damian Wasilewski kl. VI a

Krzysztof Kondracki kl. VI a

Jakub Zemke kl. VI a

Mikołaj Malinowski kl. VI b

Wojciech Gajewski kl. V b

Hubert Wybranowski kl. V b

Kacper Socha kl. V a

II

32.

Międzyszkolny Turniej „3” Siatkarskich

Weronika Józefowicz kl. V a

Julia Szostak kl. V a

Wiktoria Archacka kl. V b

Oliwia Kalinowska kl. V b

Wiktoria Markowska kl.  V b

Adrianna Ramotowska kl. V b

Laura Sulewska kl. V b

III

33.

Turniej piłki siatkowej „4” chłopców

Mikołaj Malinowski kl. VI b

Łukasz Finfando kl. VI b

Michał Orchowski kl. VI b

Kamil Kular kl. VI a

Damian Wasilewski kl. VI a

Jakub Rydzewski kl. VI a

Jakub Zemke kl. VI a

Dominik Starzewski kl. VI a

Kacper Socha kl. V a

Jakub Wierzbicki kl.  V a

II

34.

Turniej  siatkówki w ramach Akademii SOS

Kamil Kular kl. VI a

Łukasz Finfando kl. VI b

Mikołaj Malinowski kl. VI b

Michał Orchowski kl. VI b

I

35.

Siatkarskie Ośrodki Szkolne klas 5

Wiktoria Archacka kl. V b

Oliwia Kalinowska kl. V b 

Wiktoria Markowska kl. V b 

Adrianna Ramotowska kl. V b 

II

36.

Międzyszkolny Turniej Siatkówki, w kategorii „trójek” dziewcząt

Wiktoria Archacka kl. V b

Oliwia Kalinowska kl. V b 

Wiktoria Markowska kl. V b 

Adrianna Ramotowska kl. V b 

I

37.

I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w Tenisie Stołowym 

Gabriela Ziarko kl. VI b

I

Elżbieta Prostko kl. IV b

III

Aleksandra Jakubowska

III

38.

Drużynowe Mistrzostwa Ełku Szkół Podstawowych SZS w tenisie stołowym

Gabriela Ziarko kl. VI b

Elżbieta Prostko kl. IV b

Amelia Złotocha kl. V a

Wiktoria Chilicka kl. IV b

Antonina Grądzka kl. IV b

I

Mikołaj Malinowski kl. VI b

Wojciech Gajewski kl. V b

Bartłomiej Budziński kl. IV b

Jakub Wierzbicki kl. V a

I

39.

Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego SZS

Gabriela Ziarko kl. VI b

Elżbieta Prostko kl. IV b

Wiktoria Chilicka kl. IV b 

I

40.

Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym

   indywidualnie

 

Gabriela Ziarko kl. VI b

II

Mikołaj Malinowski  kl. VI b

III

   drużynowo

Mikołaj Malinowski kl. VI b i Wojciech Gajewski kl. V b

II

Gabriela Ziarko kl. VI b i Elżbieta Prostko kl. IV b

III

gra deblowa: Gabriela Ziarko kl. VI b i Elżbieta Prostko kl. IV b

II

gra mieszana: Elżbieta Prostko kl. IV b i Mikołaj Malinowski kl. VI b 

III

41.

XI Wojewódzki Memoriał Andrzeja Grubby

Elżbieta Prostko kl. IV b

Wojciech Gajewski kl. V b

Mikołaj Malinowski  kl. VI b

I

 

 

Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/2015
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2010/2011
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2008/2009
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2008
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2006/2007
Zobacz też: Osiągnięcia w roku szkolnym 2005/2006

 

sp9_banerd

Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

© Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku