Lp. |
Nazwa konkursu |
Imiona i nazwiska uczniów |
Zajęte miejsce |
1 |
Konkurs Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka” w ECK-a |
Zuzanna Nalewajko z kl. 0 a |
I |
Magdalena Kruszewska z kl. I c |
I |
Anna Sołtys z kl. III a |
I |
Angelika Zapilaj z kl. II a |
Wyróżnienie |
2 |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR. |
Anna Sołtys z kl. III a |
Wyróżnienie |
3 |
Międzyszkolny konkurs matematyczny. |
Natalia Rumińska z kl. III c |
II |
4 |
Międzyszkolny konkurs recytatorski „Różowa szybka” |
Oliwia Kruszewska z kl. III b |
Wyróżnienie |
5 |
Międzyszkolny konkurs ortograficzny „Mały mistrz ortografii”. |
Patrycja Czajko z kl. III b |
I |
6 |
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Ja i moja rodzina” w SP 9 w Ełku. |
Gabrysia Ziarko z kl. 0 a |
I |
Maja Żołno z kl. 0 a |
II |
Dominik Szukieć z kl. I a |
I |
Wojciech Marcińczyk z kl. I a |
III |
7 |
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Bajki, bajeczki zimową porą” |
Małgorzata Jaroma z kl. I b |
III |
Kuba Kraszewski |
Wyróżnienie |
8 |
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Ełk – moje miasto” |
Szarlotta Pacholska z kl. I b |
II |
Jakub Rafałowski z kl. II a |
I |
Karolina Budzińska z kl. II b |
I |
Aleksandra Malinowska z kl. II b |
II |
Faustyna Lulewicz z kl. II b |
III |
9 |
Międzyszkolny konkurs ekologiczny. |
Szarlotta Pacholska z kl. I b |
Wyróżnienie |
Piotr Borys z kl. I b |
Wyróżnienie |
10 |
I Ogólnopolski Festiwal „Kraina klocków” Ełk 2011. |
Lena Borowik z kl. 0 a
Julia Ślużyńska z kl. 0 a
Martyna Jasionowska z kl. 0 a |
I |
11 |
Wojewódzki konkurs plastyczny „Rodzina ponad wszystko” |
Szarlotta Pacholska z kl. I b |
Wyróżnienie |
Małgorzata Jaroma z kl. I b |
Wyróżnienie |
Zuzanna Malińska z kl. III b |
Wyróżnienie |
12 |
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Maska karnawałowa”. |
Magdalena Kruszewska z kl. I c |
I |
13 |
XIII Diecezjalny Konkurs "Totus Tuus Maryjo - Cały Twój Maryjo" |
Magdalena Kruszewska z kl. I c |
I |
Lp. |
Nazwa konkursu |
Imiona i nazwiska uczniów |
Zajęte miejsce |
1. |
Wojewódzki Konkurs z Przyrody |
Jakub Karpowicz z kl. VI a |
Laureat |
2. |
Wojewódzki Konkurs z Przyrody |
Aleksandra Karwacka z kl. VI a |
Finalistka |
3. |
Wojewódzki Konkurs z Języka Angielskiego |
Jakub Karpowicz z kl. VI a |
Finalista |
4. |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR |
Małgorzata Gołaszewska z kl. IV b |
Wyróżnienie |
Łukasz Kondracki z kl. IV a |
Wyróżnienie |
Anna Szmurło z kl. VI a |
Wyróżnienie |
5. |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny SUDOKU
w SP nr 2 w Ełku |
Aleksandra Orzechowska z kl. IV b |
I |
6. |
VI Mazurski Konkurs na Prezentację Multimedialną „Cuda Jana Pawła II – Droga do świętości” w SP w Stradunach |
Ola Barcińska z kl. VI a |
III |
7. |
IV Ogólnopolski Przegląd Państw Unii Europejskiej pod hasłem
„W zdrowym ciele zdrowy duch” w SP Rękusach |
Drużyna:
Maria Czalej z kl. VI a
Klaudia Dominik z kl. VI a
Agata Godlewska z kl. VI a
Katarzyna Kamińska z kl. VI a
Agnieszka Kowalko z kl. VI a
Julia Kruszewska z kl. VI a
Agnieszka Kuczyńska z kl. VI a
Adrian Kalinowski z kl. V a
Szymon Kalinowski z kl. V a
Ernest Pudlis z kl. V a |
I |
8. |
Dwa kółka – klucz do przyrody
w ECEE. |
Ola Chmielewska z kl. IV b
Gabriela Maliszewska z kl. IV b |
wyróżnienie |
9. |
Międzyszkolny Konkurs „Jan Paweł II – przyjaciel dzieci”
w SP 9 w Ełku.
- w kategorii plastycznej |
Agata Godlewska z kl. VI a |
I |
- w kategorii literackiej |
Ola Barcińska |
II |
10. |
Powiatowy Konkurs Recytatorsko - Wokalny „ Jan Paweł II – Odwaga Świętości” w ECK.
- w kategorii recytacja |
Tomasz Staniszewski z kl. V a |
II |
Maria Czalej z kl. VI a |
wyróżnienie |
- w kategorii piosenka |
Julia Kruszewska z kl. VI a |
laureat |
11. |
Konkurs recytatorski poezji Adama Mickiewicza w SP
nr 6 w Ełku . |
Tomasz Staniszewski z kl. V a |
wyróżnienie |
12. |
V Powiatowy Konkurs Recytatorski Poetów Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny. |
Katarzyna Sulżycka z kl. VI c |
wyróżnienie |
13. |
VIII Powiatowy Konkurs Pieśni Bożonarodzeniowej „Śpiewajmy Chrystusowi". |
Estera Ławrukajtys |
I |
Julia Kruszewska |
II |
14. |
Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej w ECK. |
Julia Kruszewska z kl. VI a |
I |
15. |
Konkurs Piosenki Dziecięcej „Złota Nutka” w ECK-a |
Estera Ławrukajtis z kl. VI c |
I |
Julia Kruszewska z kl. VI a |
wyróżnienie |
16. |
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. |
Tomasz Prostko z kl. IV a |
II |
17. |
Mistrzostwa Ełku w tenisie stołowym. |
Anna Wielgat z kl. V b
|
I |
Dominik Cieśluk z kl. VI a |
III |
Michał Orzechowski z kl. VI b |
IV |
18. |
III Memoriał Marty Komor
w Tenisie Stołowym w Kętrzynie. |
Tomasz Prostko z kl. IV a |
II |
19. |
Mistrzostwa Ełku Szkół Podstawowych w piłce ręcznej. |
Drużyna:
Szymon Kowara z kl. VI a
Jakub Karpowicz z kl. VI a
Patryk Krzeczkowski z kl. VI a
Dawid Ciborowski z kl. VI c
Adam Porucznik z kl. VI c
Rafał Jenczelewski z kl. VI c
Tomasz Kitlas z kl. V b
JakubGilejsza z kl. V b
Kewin Majder kl. V b
Adrian Kalinowski z kl. V a |
I |
20. |
Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego w Olsztynie. |
Tomasz Prostko |
III |