Sukcesy sportowe

Sukcesy - Piłka ręczna

„PIŁKA RĘCZNA - WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SZS”

W sali gimnastycznej SP 7 w Ełku 27.10.2016 r. w ramach współzawodnictwa sportowego szkół podstawowych rozegrano turniej piłki ręcznej chłopców , w których wzięło udział 6 szkół ełckich / bez SP 4 /. Zgodnie z przepisami drużyna składa się z bramkarza i 6 zawodników plus rezerwowi , turniej rozegrano systemem " Każdy z każdym " czas meczu 10 minut. Bardzo dobrze zaprezentowali się szczypiorniści z SP 9 im. Jana Pawła II w Ełku zajmując 3 miejsce / kilka dni wcześniej ta sama drużyna zajęła 2 miejsce w turnieju p.nożnej /. format pdf

20.09.2016 w hali sportowej SP 7 odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt ełckich szkół podstawowych. Do rywalizacji zgłosiło się sześć szkół. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Zawodniczki z SP9 zajęły V miejsce. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klas piątych i szóstych. Skład drużyny: Czepukajtys Julia, Herbszt Ola, Józefowicz Weronika, Kowalska Dominika, Milanowska Wiktoria, Szostak Julia, Złotocha Amelia (z kl. 5a), Archacka Wiktoria, Kalinowska Oliwia, Markowska Wiktoria, Ramotowska Ada, Sulewska Laura, Wasilewska Martyna, Wiśniewska Ola (z kl. 5b), Sulewska Łucja (z kl. 6a), Borowik Lena, Waszkiewicz Wanesa (z kl. 6b).

align="center"