Do strony głównejBiuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

WYNIKI KONKURSU NA PRZEPIS "DARY JESIENI" DLA UCZNIÓW KLAS 0-6
W RAMACH AKCJI "SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE"

                Celem konkursu było propagowanie zdrowego trybu życia i zdrowego odżywiania jako elementu programu "Szkoły Promującej Zdrowie". Uczniowie z klas 0-6 przygotowali na kartce A4 przepis z wykorzystaniem darów jesieni np. mogła to być  surówka, sałatka, zupa jarzynowa lub z konkretnego warzywa, deser owocowy itp. Uczniowie klas 0-3 mogli wykonać pracę przy pomocy rodziców.  Przepisy zawierały składniki i sposób wykonania.  Uczniowie wykonywali swoje prace z wykorzystaniem komputera lub ręcznie, dołączali do niej zdjęcie lub rysunek potrawy. Zostały one ocenione w dwóch kategoriach: klasy 0-3 i klasy 4-6.
Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane na szkolnej stronie internetowej, a wszystkie prace dadzą początek szkolnej książce kucharskiej pod nazwą "Uczniowie Dziewiątki i ich rodziny odżywiają się zdrowo".(Zdjęcia)

A oto wyniki konkursu:
Klasy 0-3
I miejsce – Adam Orzechowski kl. 2b
II miejsce – Julia Karwacka kl. 3a
                    Julia Miedzianowska kl. 3a
III miejsce – Maja Żołno kl. 3a
                     Kacper Surynt kl. 3b
Klasy 4-6
I miejsce – Maja Krypa kl. 5a
II miejsce – Jakub Rafałowski kl. 5a
III miejsce – Jarosław Bakłażec kl. 4c
                     Dominika Stachelek kl. 5a
Organizatorzy: A. Karanowska
J. Zgódka
E. Rafałowska

sp9_banerd

SPRAWOZDANIE Z WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU 
 "CUDA Z WARZYW I OWOCÓW"


25 października 2013 roku w Szkole Podstawowej  nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku odbył się konkurs pod hasłem "Cuda z warzyw i owoców". Tematem konkursu było wykonanie kompozycji z warzyw i owoców. Wpłynęły 32 "cuda". Autorami prac byli uczniowie oraz ich rodzice. Prace zachwycały pomysłowością, kolorystyką i estetyką wykonania. Wystawę zorganizowano na parterze szkoły. Nagrodą za udział w konkursie były fotografie prac wraz z autorami i zamieszczenie ich na stronie internetowej szkoły.

(Zdjęcia)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy pamiątkowe.  W imieniu organizatorów dziękujemy uczniom i rodzicom za podjęty trud i zaangażowanie.
Renata Basiewicz
Urszula Godlewska
Beata  Pudlis

Promujemy zdrowie

 

 

 

sp9_banerd

Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

© Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku