Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

tlo_menu

Numery kontaktowe: 

 

Dyrektor szkoły

(87) 732 63 98

Sekretariat

(87) 732 63 99 

Wicedyrektor szkoły

(87) 732 64 00 

Księgowość

(87) 732 64 01 

 

Portiernia

(87) 732 64 02 

Stomatolog

(87) 732 64 03 

Pielęgniarka szkolna

(87) 732 64 04 

Świetlica

(87) 732 64 05 

Pokój nauczycielski

(87) 732 64 06 

Biblioteka

(87) 732 64 07 

Pedagog szkolny

(87) 732 64 09 

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

 

szkola_odkrywcow

 Mistrzowie wiosennej kolorystyki

Dnia 26 marca 2010r. odbył się trzeci etap całorocznego konkursu plastycznego „Cztery pory roku”. Etap ten przebiegał pod hasłem „WIOSNA”. Zobacz zdjęcia.
Na zajęcia plastyczne, zakończone wyborem najpiękniejszych prac, stawiło się tym razem aż siedemnaścioro uczniów z klas IV-VI. W ruch poszły, farby, pędzle, kredki, nożyczki, kolorowy papier, wstążki, wata, bibuła i lakier do włosów. I znowu bardzo ciężko było wybrać najpiękniejsze prace. Po długich dyskusjach w komisji oceniającej, osiągnięto wreszcie zgodę i wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Nikolina Klepadło kl. VIa
II miejsce – Agata Godlewska kl. Va, Agnieszka Kowalko kl. Va
III miejsce – Magdalena Szymbor kl. VIa, Paulina Gąsiewska kl. IVb
WYRÓŻNIENIA: Ania Szmurło kl. Va, Ada Żelazny kl. VIa, Iza Oberman kl. VIa, Anna Wielgat kl. IVb, Natalia Sulewska kl. VIc
Prace wykonane podczas konkursu można zobaczyć na gazetce ściennej przy sali 003. Zapraszamy do obejrzenia!!!

Po trzech etapach punktacja wygląda tak:
1. Nikolina Klepadło kl. VIa – 37p.
2. Agata Godlewska kl.Va – 36p.
3. Katarzyna Kamińska kl.Va – 27p.
4. Natalia Sulewska kl. VIc – 26p.
5. Magdalena Szymbor kl. VIa – 25p.
6. Agnieszka Kowalko kl.Va – 22p.
7. Adrianna Żelazny kl. VIa – 21p.
8. Paulina Gąsiewska kl. IVb – 20p.
9. Albert Kulesza kl. Vb – 18p.
10. Anna Szmurło kl. Va – 18p.
11. Ola Złotocha kl. VIc – 18p.
12. Izabela Oberman kl. VIa – 18p.p.
13. Patrycja Iwanczewska kl. VIc – 10p.
14. Emilia Rowek kl. IVb – 10p.
15. Aleksandra Grzymkowska kl. VIa – 8p.
16. Anna Wielgat kl. IVb – 8p.
17. Klaudia Dominik kl. Va – 5p.
18. Karolina Kędzierska kl. VIc – 5p.
19. Karolina Dmitruk kl. VIc – 5p.
20. Anna Malinowska kl. VIc – 5p.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na następne zmagania latem.

Organizatorki:
Agnieszka Karanowska i Joanna Zgódka


Powrót [5]


Powered by News Asystent v1.5
sp9_banerd

Studium Prawa Europejskiego

szkola_odkrywcow

Promujemy zdrowie

Szkola wierna dziedzictwu

Program Każdy jest ważny

Program To lubię

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

          Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

          © Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku