Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

tlo_menu

Numery kontaktowe: 

 

Dyrektor szkoły

(87) 732 63 98

Sekretariat

(87) 732 63 99 

Wicedyrektor szkoły

(87) 732 64 00 

Księgowość

(87) 732 64 01 

 

Portiernia

(87) 732 64 02 

Stomatolog

(87) 732 64 03 

Pielęgniarka szkolna

(87) 732 64 04 

Świetlica

(87) 732 64 05 

Pokój nauczycielski

(87) 732 64 06 

Biblioteka

(87) 732 64 07 

Pedagog szkolny

(87) 732 64 09 

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

 

Zgodnie z art. 37 punktem 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) Administrator Danych osobowych którym jest Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku ustanowił Inspektora Ochrony Danych do którego kontakt znajduje się poniżej: Artur Dobkowski, mail: dane.osobowe.elk@gmail.com, telefon: +48 579-970-578

 

 Ogłoszenie!

Sprawozdanie - konkurs kolęd kl. „0” - III


       Po raz kolejny 7 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd pod hasłem „Śpiewajmy Chrystusowi” zorganizowanym przez Barbarę Jabłońską, Małgorzatę Przybył, Agnieszkę Sitko i Joannę Kotarską.

       W konkursie wzięło udział 39 uczestników, z klas: „0” – III.

              Celem konkursu było:

                            – głoszenie Dobrej Nowiny o Bożym Narodzeniu,

                            – podtrzymanie polskiej tradycji śpiewania kolęd,

                            – odkrywanie i rozwijanie talentów muzycznych,

                            – integrowanie uczniów, nauczycieli we wspólnym przeżywaniu radości z                                    narodzenia Jezusa,

                            – doskonalenie umiejętności występowania przed publicznością.

1. Soliści zaprezentowali z pamięci i na żywo jedną kolędę lub pastorałkę polską, której wcześniej nie prezentowali na konkursie, w dowolnej aranżacji: z podkładem muzycznym (pół-playback), przy akompaniamencie lub a cappella.

2. Natomiast zespoły śpiewacze (max 6 osób) zaprezentowały jedną kolędę lub pastorałkę polską, śpiew z podkładem muzycznym (pół-playback), przy akompaniamencie lub a cappella.

Komisja konkursowa w składzie: pani Beata Klauza, pan Cezary Czelej i pani Joanna Kotarska oceniła prezentujących się wykonawców pod względem: doboru repertuaru, znajomości tekstu utworu, poziomu muzycznego występu i ogólnego wyrazu artystycznego.

Spośród wszystkich uczestników, wyłoniła laureatów:

w kategorii klas 0 - I

              Soliści:

       I miejsce
       – Blanka Podbielska kl. I b

       II miejsce – Pola Wysocka kl. I b
                                 – Aleksander Modzelewski kl. I a

       III miejsce – Lena Koc kl. I b

w kategorii klas II - III

              Soliści:


       I miejsce – Kornelia Czyżewska kl. III b
                                – Zuzanna Siwek kl. III d

       II miejsce – Emilia Piórkowska kl. II a

       III miejsce – Giulia Pettinotti kl. III d

              Zespoły śpiewacze:

       w kategorii klas 0 - III

                     I miejsce –kl. III a


                            Wiktoria Strześniewska

                            Paulina Kalinowska

                            Nikola Zadrożna

                            Oliwia Chodnicka

                            Nikola Zielińska

                            Aleksandra Potuszyńska

                     II miejsce – kl. I b

                            Zuzanna Palczewska

                            Blanka Podbielska

                            Kaja Filutowska

                            Agata Gwara

                            Piotr Zacharewicz

                            Oliwia Tarazewicz

                     II miejsce – kl. III b

                            Angelika Borkowska

                            Kornelia Czyżewska

                            Gabriela Chojnowska

                            Dawid Olichwier

                            Aleksander Pawełek

                            Maja Słowikowska

                     III miejsce – kl. III d

                            Bartłomiej Jóżwicki

                            Hanna Dobkowska

                            Mateusz Markisz

                            Mateusz Oleksy

                            Karolina Truszkowska

                            Łucja Rzepczyk

Laureaci otrzymają okolicznościowe dyplomy i nagrody na apelu podsumowującym I semestr.

                                                                                                    Sprawozdanie opracowała:
                                                                                                               Barbara Jabłońska
Ełk, 13.12.2017 r.





Powrót [5]


Powered by News Asystent v1.5
sp9_banerd

Studium Prawa Europejskiego

szkola_odkrywcow

Promujemy zdrowie

Szkola wierna dziedzictwu

Program Każdy jest ważny

Program To lubię

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

          Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

          © Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku