Sukces naszych maluchów

8 października 2016 r. w Ełckim Centrum Kultury w ramach Obchodów XVI Dnia Papieskiego pod hasłem ,, Bądźcie świadkami miłosierdzia” odbył się w Ełckim Centrum Kultury konkurs recytatorski i wokalny kierowany do dzieci i młodzieży. Celem konkursu było zgłębienie znajomości utworów Papieża Polaka oraz Twórczości z Nim związanej.

Uczniowie naszej szkoły, godnie reprezentowali placówkę, noszącą imię Jana Pawła II. W ten sposób oddali hołd swojemu patronowi. Zespół z klasy II c - ,, Dla Lolka”w składzie Łucja Czapczyk, Dominik Wądołowski, Kinga Bernchard, Dominik Zubrzycki i Kacper Zubrzycki zdobył III miejsce w konkursie wokalnym. Uczniowie pięknie zaśpiewali piosenkę pt. ,,Santo Subito”, a akompaniowała im pani Małgorzata Wądołowska. Zespół przygotowała wychowawczyni pani Joanna Kalisz. Natomiast w konkursie recytatorskim sukces osiągnęła uczennica z klasy 3 b Antonina Kaczmarczyk, która zajęła II miejsce. Tosia została laureatką konkursu pięknie deklamując wiersz pt. ,, W tę piękną noc”. Dziewczynkę do konkursu przygotowały panie Wiesława Witkowska oraz Urszula Godlewska.
       Wielkie podziękowania należą się rodzicom występujących uczniów, którzy z dużym zaangażowaniem włączają się również w przygotowanie swoich pociech i chętnie współpracują z nauczycielkami. (Zdjęcia)

Wiesława Witkowska
                                                                                                      Joanna Kalisz