W minionym tygodniu uczennice z SU i jednocześnie pełne zapału i chęci wolontariuszki biorące udział w kampanii „Kilometry Dobra”, Ola Malinowska z kl. VI a i Eliza Malinowska z VI b, podjęły kolejne działania zmierzające do uzbierania jak największej kwoty pieniędzy, które zasilą program stypendialny „Przekaż dalej”.

Natomiast w piątek, 22 maja, na korytarzu szkolnym rozstawiły kramik z kartkami i ozdobami na Dzień Matki. Rzeczy te z inicjatywy naszych wolontariuszek wykonywane były w środę po lekcjach przez chętnych uczniów z różnych klas.

Obie akcje upłynęły w wesołej atmosferze i cieszyły się dużym zainteresowaniem szkolnej społeczności. Cały dochód ze sprzedaży (168,88 zł) zasili konto akcji charytatywnej „Kilometry Dobra”. Będzie też naszym wkładem w bicie rekordu Guinnessa w układaniu drogi z monet o nominale 1 zł.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli zainicjowane przez wolontariuszki działania.

Ola i Eliza, które wykazały się umiejętnością planowania i przedsiębiorczości, bardzo zaangażowały się w kampanię i wzorowo wypełniły swoje zadanie. W sumie od kwietnia uzbierały 351,23 zł. Gratulujemy dziewczynom dobrze przeprowadzonej akcji. (Zdjęcia)

Opiekunki SU
                                                                                                         Anna Lewoc