Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

tlo_menu

Numery kontaktowe: 

 

Dyrektor szkoły

(87) 732 63 98

Sekretariat

(87) 732 63 99 

Wicedyrektor szkoły

(87) 732 64 00 

Księgowość

(87) 732 64 01 

 

Portiernia

(87) 732 64 02 

Stomatolog

(87) 732 64 03 

Pielęgniarka szkolna

(87) 732 64 04 

Świetlica

(87) 732 64 05 

Pokój nauczycielski

(87) 732 64 06 

Biblioteka

(87) 732 64 07 

Pedagog szkolny

(87) 732 64 09 

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

 

szkola_odkrywcow

 Ogłoszenie!

V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „JA I MOJA RODZINA – Żyjemy zdrowo”



       20 maja 2014 r. rozstrzygnięto V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ja i moja rodzina”. Był on skierowany do uczniów szkół podstawowych na terenie naszego miasta jak i szkół pobliskich poza Ełkiem. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół: SP nr 2, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 9, Szkoły Podstawowej ze Stradun. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się podczas Dnia Rodziny
24 maja 2014 roku o godzinie 11.15.

                                                Konkurs przeprowadziły A. Karanowska i A. Zgódka



Lista laureatów
V Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego
„Ja i moja rodzina – Żyjemy zdrowo”


KATEGORIA KLASY 0 – 1
I miejsce :

Adrianna Mońko - kl. 0a - Szkoła Podstawowa nr 4 – op. p. Urszula Gąsowska
Emilia Piekarska – kl. 1b - Szkoła Podstawowa nr 9 – op. p. Renata Basiewicz

II miejsce:
Wiktoria Skorupska – kl. 1b - Szkoła Podstawowa nr 9 – op. p. Renata Basiewicz
Gabriela Wasilewska – kl.0a – Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach – op. p. Elżbieta Truszczyńska

III miejsce:
Ada Jaszczurowska – kl. 1 - Szkoła Podstawowa nr 2 – op. p. Anna Frąckiewicz, Marzena Brzoznowska
Piotr Wenda – kl. 0b - Szkoła Podstawowa nr 9 – op. p. Wiesława Jurewicz

Wyróżnienie:
Aleksandra Chilman – kl. 1b - Szkoła Podstawowa nr 9 – op. p. Renata Basiewicz
Wiktoria Sinocha – kl. 1a - Szkoła Podstawowa nr 2 – op. p. Ewa Samsel
Wiktoria Sztachelska – kl. 0b - Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach – op. p. Ewa Piakowska
Szymon Pudlis – kl. 0a - Szkoła Podstawowa nr 9 – op. p. Barbara Rzeniewicz

KATEGORIA KLASY 2 - 3
I miejsce :

Kuba Glimecki - kl. 3 - Szkoła Podstawowa nr 2 – op. p. Anna Frąckiewicz, Marzena Brzoznowska
Nikola Koźliczak – kl. 2b - Szkoła Podstawowa nr 9 – op. p. Małgorzata Przybył

II miejsce:
Julia Zielińska – kl. 3 - Szkoła Podstawowa nr 2 – op. p. Anna Frąckiewicz, Marzena Brzoznowska
Magdalena Szyszkowska – kl. 2b - Szkoła Podstawowa nr 9 – op. p. Małgorzata Przybył

III miejsce:
Maja Żakowicz – kl.3 - Szkoła Podstawowa nr 2 – op. p. Anna Frąckiewicz
Wiktoria Gajko – kl. 3b - Szkoła Podstawowa nr 9 – op. p. Wiesława Witkowska

Wyróżnienie:
Kinga Chodnicka – kl. 3 - Szkoła Podstawowa nr 2 – op. p. Anna Frąckiewicz, Marzena Brzoznowska

KATEGORIA KLASY 4 - 6
I miejsce :

Justyna Orłowska - kl. 4d - Szkoła Podstawowa nr 5 – op. p. Magdalena Łaszcz
Pielak Weronika – kl. 6c - Szkoła Podstawowa nr 5– op. p. Magdalena Łaszcz

II miejsce:
Wiktoria Sokołowska – kl. 4a - Szkoła Podstawowa nr 9
Miłosz Wojtiuk – kl. 6a - Szkoła Podstawowa nr 5 – op. p. Magdalena Łaszcz

III miejsce:
Krystian Czerwonka – kl. 6d - Szkoła Podstawowa nr 5 – op. p. Magdalena Łaszcz
Marcin Sobolewski – kl. 4c - Szkoła Podstawowa nr 5 – op. p. Magdalena Łaszcz

Wyróżnienie:
Julia Niedużak - kl. 4a - Szkoła Podstawowa nr 5 – op. p. Magdalena Łaszcz


Powrót [5]


Powered by News Asystent v1.5
sp9_banerd

Studium Prawa Europejskiego

szkola_odkrywcow

Promujemy zdrowie

Szkola wierna dziedzictwu

Program Każdy jest ważny

Program To lubię

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

          Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

          © Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku