Ślubowanie klas I

Uroczystość pasowania na ucznia
"Podróż do trzech krain” - uroczystość pasowania na ucznia. Zobacz zdjęcia.

23 października 2008 roku, nasi pierwszoklasiści zostali pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Po ciekawej części artystycznej przygotowanej przez wychowawczynie klas pierwszych p. Jolantę Gromadę, p. Joannę Kalisz, p. Wiesławę Witkowską i p. Agnieszkę Sierzputowską, odbyło się uroczyste ślubowanie, na którym to uczniowie klas pierwszych obiecali sumiennie się uczyć i wypełniać wszystkie obowiązki ucznia. Później Dyrektor Szkoły pan Andrzej Zdanowski dokonał uroczystego pasowania. Wzruszeni rodzice filmowali i fotografowali swoje pociechy. Naszą uroczystość, zaszczycili swą obecnością: Dyrektor Biura Poselskiego pan Tomasz Osewski, Naczelnik Wydziału Edukacji pan Stanisław Zalewski, który wręczył pełnoprawnym pierwszoklasistą drogocenne upominki ksiądz Prałat Mieczysław Brzóska, który poświęcił dzieci oraz Wicedyrektor pani Joanna Kobylińska – Szkatuła. Również starsi uczniowie pamiętali o naszych pierwszakach. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego w imieniu uczniów klas starszych, jak i uczniowie klas drugich wręczyli drobne upominki uczniom klas pierwszych. O uczniach klas pierwszych pamiętali też ich rodzice, którzy to dla każdej klasy pierwszej zakupili drzewka do zasadzenia na terenie szkoły.
Uroczystość tą poprowadziła: p. Sylwia Dominik.
Opracowanie plastyczne: p. Renata Basiewicz, p. Jolanta Gromada i p. Joanna Kalisz
Opracowanie muzyczne: p. Anna Nartowicz.