Logo SP9 Logo SP9Biuletyn Informacji Publicznej
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu
tlo_menu

tlo_menu

Numery kontaktowe: 

 

Dyrektor szkoły

(87) 732 63 98

Sekretariat

(87) 732 63 99 

Wicedyrektor szkoły

(87) 732 64 00 

Księgowość

(87) 732 64 01 

 

Portiernia

(87) 732 64 02 

Stomatolog

(87) 732 64 03 

Pielęgniarka szkolna

(87) 732 64 04 

Świetlica

(87) 732 64 05 

Pokój nauczycielski

(87) 732 64 06 

Biblioteka

(87) 732 64 07 

Pedagog szkolny

(87) 732 64 09 

Kierownik gospodarczy

(87) 732 64 10

 

szkola_odkrywcow

 Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego „Ja i moja rodzina”

Rozstrzygnięto Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ja i moja rodzina”. Wszystkim biorącym w nim udział dziękujemy a laureatom – gratulujemy!
Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się podczas Dnia Rodziny 28 maja 2011 roku o godzinie 9.30. Zapraszamy!

KATEGORIA KLAS „O”

I miejsce – Amelia Grabowik kl. „O”A, Zespół Szkół W Stradunach, op. Elżbieta Truszczyńska

II miejsce – Gabriela Ziarko kl. „O”A, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku, op. Agnieszka Sitko

III miejsce – Karolina Chwieśko kl. „O”A, Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach, op. Elżbieta Truszczyńska

Julia Zielińska kl. „O”, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku, op. Anna Otto

Wyróżnienie – Maja Żołno kl. „O”A, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku, op. Agnieszka Sitko

Patrycja Kiełczewska kl. „O”A, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku, op. Agnieszka Sitko


KATEGORIA KLAS „I”

I miejsce – Szymon Podbielski kl. I e, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku, op. Beata Zajkowska

Dominik Szukieć kl. I a, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku, op. Ewa Gronek

II miejsce – Hubert Zalewski kl. I b, Zespół Szkół Samorządowych nr 6, op. Jolanta Gutowska

III miejsce – Kuba Charmuszko kl. I b, Zespół Szkół Samorządowych nr 6, op. Jolanta Gutowska

Wojciech Marcińczyk kl. I a, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku, op. Ewa Gronek

Wyróżnienie – Kamil Bugieda kl. I a, Zespół Szkół Samorządowych nr 6, op. Jolanta Gutowska

KATEGORIA KLAS II

I miejsce – Julia Senator kl. II a, Szkoła Podstawowa nr 7 z oddziałami integracyjnymi, op. Bożenna Sadowska, Dorota Mioduszewska

II miejsce – Dominika Budzińska, Szkoła Podstawowa nr 7 z oddziałami integracyjnymi, op. Bożenna Sadowska, Dorota Mioduszewska

III miejsce – Sonia Singh kl. II b, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku, op. Anna Roszkowska

KATEGORIA KLAS III

I miejsce – Wiktoria Filipowicz kl. III b, Szkoła Podstawowa nr 7 z oddziałami integracyjnymi, op. Anna Milewska

Estera Siejda kl. III b, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku, op. Krystyna Wszeborowska

II miejsce – Rafał Wojsław kl. III b, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku, op. Marzenna Brzozowska, Anna Frąckiewicz

Zuzanna Pokropska kl. III d, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku, op. Krystyna Wszeborowska

III miejsce – Katarzyna Dzierżanowska kl. III b, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku, op. Marzenna Brzozowska, Anna Frąckiewicz
Diana Kowalska kl. III a, Szkoła Podstawowa nr 9 w Ełku, op. Jolanta Gromada, Joanna Kalisz

Wyróżnienie – Aleksandra Kowalewska kl. III d, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ełku, op. Krystyna Wszeborowska


Powrót [5]


Powered by News Asystent v1.5
sp9_banerd

Studium Prawa Europejskiego

szkola_odkrywcow

Promujemy zdrowie

Szkola wierna dziedzictwu

Program Każdy jest ważny

Program To lubię

 

Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

          Elknet - sponsor stronyZgłoś anonimowo nielegalne treści w sieci

          © Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku