KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Dla przypomnienia i zachęcenia dzieci do czerpania z bogatych rodzimych tradycji już w listopadzie w naszej szkole został ogłoszony konkurs na wykonanie najpiękniejszej pracy plastycznej związanej tematycznie z Bożym Narodzeniem. Uczniowie Szkoły SP nr 9 w Ełku jak zawsze wykazali się kreatywnością i chęcią do wspólnej zabawy, efektem tego były ogromne ilości ozdób świątecznych, które wpłynęły do świetlicy szkolnej w ramach konkursu.

Wybierając zwycięzców zwracałyśmy uwagę przede wszystkim na pomysł, kreatywność, samodzielność, wkład pracy, a także użyte materiały. Rozdanie nagród autorom nagrodzonych i wyróżnionych prac odbędzie się na apelu podsumowującym pierwsze półrocze. Prace zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi. Organizatorzy mieli bardzo trudne zadanie, by wybrać spośród tylu pięknych prac te najładniejsze. Konkurs został rozstrzygnięty 20 grudnia 2017 roku.

Prace, które zostały nadesłane na konkurs na najpiękniejsze ozdoby świąteczne zostały wyeksponowane na wystawie przed świetlicą szkolną. Wzbudziły duże zainteresowanie wśród oglądających, podobały się bardzo, pobudzały do refleksji, wywoływały wzruszenie.

Organizatorzy:
                                                                                                  wychowawcy świetlicy szkolnej