Gala laureatów konkursów przedmiotowych w Olsztynie – rok szkolny 2016/2017

7 czerwca 2017r. podczas gali laureaci tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych i gimnazjów, posiadający co najmniej dwa tytuły, zostali uhonorowani okolicznościowymi dyplomami i upominkami przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego oraz Sławomira Sadowskiego Wicewojewodę Warmińsko-Mazurskiego.

Zaproszenie na tę uroczystość otrzymał Jakub Bugała i dyrektor pan Andrzej Zdanowski.

Podczas spotkania zaprezentowane zostały dwie „złote dziesiątki” szkół podstawowych i gimnazjów z największą liczbą laureatów.
Dyrektorzy tych szkół otrzymali listy gratulacyjne.

Nasza szkoła znalazła się w tym roku na siódmym miejscu „złotej dziesiątki”, mamy w sumie 5 tytułów: 4 tytuły laureata i 1 tytuł finalisty.

Jesteśmy dumni i gratulujemy wszystkim, którzy zapracowali na ten sukces!