Mistrzostwa Ełku w mini-piłce siatkowej

Dnia 01.12.2009 W Szkole Podstawowej nr 4 w Ełku odbyły się Mistrzostwa Miasta w mini piłce siatkowej. W zawodach brały udział cztery Szkoły Podstawowe z Ełku:
• Szkoła Podstawowa nr 2
• Szkoła Podstawowa nr 4
• Szkoła Podstawowa nr 7
• Szkoła Podstawowa nr 9

Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Pierwsze dwa zespoły awansowały do Mistrzostw Rejonu VI również w Ełku.
Chłopcy z 9 rozpoczęli zawody meczem ze Szkolą Podstawową nr 7 jednak przeciwnik okazał się lepszy. Kolejny mecz rozgrywaliśmy z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 4, którzy byli faworytami całych zawodów i pokonali naszych chłopców 2:0. Trzecim a zarazem ostatnim był mecz ze Szkoła Podstawową nr 2. Był to mecz o trzecie miejsce w zawodach, który wygrali uczniowie z 9 wynikiem 2:0 i w ogólnej punktacji zajęliśmy III miejsce.