Kontakt

Aktualności:

Ogłoszenie!

Mistrzostwa Ełku w Trójboju LA Szkół Podstawowych

W Trójboju lekkoatletycznym 14 maja 2015 roku uczestniczyli na Stadionie Miejskim czwartoklasiści szkół podstawowych. Znalazła się tam również ekipa z naszej szkoły, podekscytowana i nastawiona na sportową rywalizację. Poranny deszcz zmienił trochę plany organizatorskie. Zawody rozpoczęły się od rzutu piłeczką palantową. Dziewczęta i chłopcy na dwóch przygotowanych stanowiskach, szkołami, rywalizowali o punkty. Podczas biegu na 60 m korzystano jedynie z dwóch, tych najbardziej suchych torów. Przy biegu na 300 m nic już nie przeszkadzało
i wszyscy skupili się na pokonaniu tego dystansu z jak najlepszym rezultatem. O mistrzostwo trójboju zawalczył i w pięknym stylu pokonał rywali otrzymując 135 punktów - nasz uczeń z klasy 4b - Mikołaj Malinowski . Zdobył statuetkę najlepszego zawodnika tych mistrzostw. Z dziewcząt najlepiej wypadły: Malwina Petruczenko (4b) i Łucja Sulewska (4a). Chłopcy zdobyli III miejsce, dziewczęta uplasowały się na V pozycji. (Zdjęcia)