Sprawozdanie z I etapu konkursu plastycznego „Cztery pory roku”
Dnia 29 października 2013 roku odbył się w naszej szkole I etap całorocznego konkursu plastycznego „Cztery pory roku”. W tym roku szkolnym konkurs ten organizujemy pod hasłem „Dbam o zdrowie cały rok”. Etap I nosił zatem tytuł „Dbam o zdrowie jesienią”. Zainteresowanie konkursem przerosło oczekiwania organizatorek – pań: Agnieszki Karanowskiej i Joanny Zgódki. Zgłosiło się aż 19 osób z klas IV-VI, a wystawa prac konkursowych nie mieściła się na tablicy ściennej.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć przedstawiającej zarówno przebieg tego etapu konkursu, jak i wystawę prac przedstawiających najróżniejsze sposoby dbania o zdrowie jesienią. Dzieci pokazały swoje rodziny, siebie i kolegów na spacerach i wycieczkach rowerowych w jesiennej scenerii, zachęcały do zdrowego odżywiania się jesiennymi owocami i warzywami, do zabaw i spacerów ze zwierzętami mimo często nienajlepszej, jesiennej pogody – wystarczą przecież rękawiczki, szalik i czapka na głowie, by korzystać ze świeżego powietrza niezależnie od aury.
Technika wykonania prac była różna, pomysłowa, często pracochłonna, ale uczestnicy konkursu byli dobrze przygotowani – poradzili sobie świetnie. Tylko jeden uczeń nie dokończył swojej pracy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy do udziału w następnych etapach oraz do dbania o zdrowie przez cały rok!(zdjęcia)

Organizatorki
Agnieszka Karanowska